Пумпа за анален туш 90 мл

590 ден

Карактеристики:

  • Пумпа за анален туш
  • Должина: 5,5 см
  • Дијаметар: 0,8 см
  • Волумен: 90 ml
  • Материјал: Гума + ABS пластика
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-90ML Категорија
Сигурно плаќање
Пумпа за анален туш 90 мл

Искусете ново ниво на задоволство со нашата Пумпа за анален туш 90 мл, дизајнирана да ги подигне вашите интимни моменти и да ви овозможи неспоредливото задоволство. Изработена со прецизност и иновација, оваа елегантна и дискретна пумпа е прилагодена за оние кои бараат подобри сензации и засилени искуства.

Аналната пумпа ви дава контрола над вашето задоволство. Со неговиот дизајн лесен за користење, можете прецизно да го прилагодите притисокот за да одговара на вашето ниво на удобност, обезбедувајќи приспособено искуство секој пат.

Со капацитет од 90 ml, оваа пумпа овозможува доволно подмачкување, овозможувајќи непречено и удобно продирање. Кажете им збогум на непријатноста и добредојде на беспрекорното задоволство.

Изработена од висококвалитетни материјали, нашата анална пумпа е изградена да трае. Неговата цврста конструкција обезбедува издржливост и сигурност, давајќи ви мир во вашите најинтимни моменти.

Елегантна и компактна, оваа пумпа може да се пофали со дискретен дизајн, што го прави лесен за складирање и транспорт. Без разлика дали сте дома или сте во движење, можете да уживате во задоволство секогаш и каде и да ви погоди расположението.

Без разлика дали сте почетник или искусен ентузијаст, Аналната пумпа 90ml е погодна за корисници од сите нивоа. Истражувајте нови сензации, зајакнете ја предиграта или издигнете ја вашата соло игра на нови височини – можностите се бескрајни.

Откријте свет на задоволство со Аналната пумпа 90ml и препуштете се на незаборавните искуства. Подигнете ги вашите интимни моменти и откријте нови сфери на задоволство денес.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пумпа за анален туш 90 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Пумпа за анален туш 90 мл
590 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top