Мастурбатор Sara – Голем Задник

2199 ден

Карактеристики:

  • Природна секс кукла во форма на задник
  • Материјал: Силикон
  • Боја: Крем
  • Димензии 25*23*11 цм
  • Тежина 3.4 кг
  • Силна стимулација
  • Лесен за одржување
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: MA-1084 Категорија
Сигурно плаќање
Мастурбатор Sara – Голем Задник

Ви го претставуваме Мастурбатор Sara – Голем Задник – дизајниран да ви пружи неизмерно задоволство одново и одново.  Ребрестиот тунел кој е неверојатно реален го прави овој мастурбатор производ кој мора да го пробате.

Нејзините тесни отвори се длабоки и со уникатна текстура и отворени завршетоци за лесно чистење.

Направен од мек и еластичен TPE материјал кој е 100% безбеден за телото и обезбедува неверојатно реалистично искуство. Кога овој мастурбатор ќе заврши со вас, ќе се прашувате дали таа е вистинската или не!

Мало подсетување да ги одржувате вашите секс играчки чисти, пред се за вашата безбедност, а од друга страна за да им го продолжите животниот век.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мастурбатор Sara – Голем Задник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Мастурбатор Sara - Голем ЗадникМастурбатор Sara – Голем Задник
2199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top