Заоблен Силиконски Бат Плаг М

499 ден

Карактеристики:

  • Големина М: 8 cm x 3,4 cm
  • бат плаг со заоблен врв
  • Со скапоцен камен во основата
  • Класично тело
  • Изработен од премиум силикон, безбеден и мек
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-SN-001-M Категорија
Сигурно плаќање
Заоблен Силиконски Бат Плаг М

 

Оваа играчка е традиционален butt plug. Со совршен врв за удобно и задоволително вметнување. Класичната, заоблена форма и заоблена основа, го прави овој бат плаг е брилијантен и еротски.

Направен од квалитетен медицински силикон безбеден за вашето тело.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Заоблен Силиконски Бат Плаг М”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Заоблен Силиконски Бат Плаг М
499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top