Заоблен Силиконски Бат Плаг М

499 ден

Карактеристики:

  • Бат плаг со заоблен врв
  • Големина М: 8 cm x 3,4 cm
  • Со скапоцен камен во основата
  • Класично тело
  • Материјал: премиум силикон
  • Безбеден и мек
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-SN-001-M Категорија
Сигурно плаќање
Заоблен Силиконски Бат Плаг М

Овој заоблен силиконски бат плаг М е традиционална анална играчка. Овој бат плаг (butt plug) има совршен врв за удобно и задоволително вметнување. Класичната, заоблена форма и заоблена основа, го прави овој бат плаг е брилијантен и еротски.

Направен од квалитетен медицински силикон безбеден за вашето тело.

За да го користите бат плагот, едноставно нанесете голема количина лубрикант на база на вода на играчката и на вашиот анален отвор. Започнете со вметнување на врвот на играчката полека и постепено, користејќи движења на извртување или нишање за да се олесни. Откако играчката е целосно вметната, можете да експериментирате со различни нивоа на стимулација со нежно влечење и туркање на основата на играчката или со испробување на различни позиции.

По употребата, исчистете го бат плагот со топла вода и благ сапун или средство за чистење играчки и чувајте го на ладно и суво место. Избегнувајте да користите лубриканти на база на силикон со оваа играчка, бидејќи тие може да ја оштетат површината на материјалот.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Заоблен Силиконски Бат Плаг М”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Заоблен Силиконски Бат Плаг М
499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top