Вибро Јајце со далечинска контрола

490 ден

Карактеристики:

  • 10 брзини
  • Со жичен далечински управувач
  • Контрола на моќноста преку далечински управувач
  • Меки материјали безбедни за телото
  • 2 AAA батерии (не се вклучени)
  • Димензии на јајцe: 7,7 cm x 2,8 cm
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: PL-EG021631 Категорија
Сигурно плаќање
Вибро Јајце со далечинска контрола

Вибро Јајце со далечинска контрола , овозможува задоволството да е секогаш присутно.

Вибрирачкото јајце има моќни вибрации и со различна моќност, што значи дека далечинскиот управувач можете да ја контролирате моќта на вибрациите, или уште подобро препуштете ја контролата на вашиот партнер и очекувајте изненадувања.

Можете да преминете од мала и деликатна вибрација до највисоката и најпријатна моќност.

Немојте да бидете збунети од неговата мала големина, моќта на ова вибрирачко јајце не заостанува на ниту едно поле. Ова јајце има нешто посебен облик специјално дизајниран за лесно вметнување.

Запомнете дека неговите материјали се со висок квалитет, безбедни за телото, и препорачуваме употреба на лубрикант на база на вода за поудобно вметнување.

* Напомена:Користете само лубриканти на база на водa. Не користете лубриканти на база на силикон.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибро Јајце со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Вибро Јајце со далечинска контролаВибро Јајце со далечинска контрола
490 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top