Вибрирачки прстен за пенис

290 ден

Карактеристики:

  • Една брзина
  • Антиалерген TPE материјал
  • 3 батерии LR1130
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-001 Категорија
Сигурно плаќање
Вибрирачки прстен за пенис

Прстен за пенис со кој ќе ги добиете оние ерекции кои толку многу ги посакувате. Благодарение на прстенот, вашите ерекции ќе траат подолго, а вашиот партнер ќе ужива исто како и вие.

Задоволете ја секоја ваша потреба, со вибрирачкиот прстен за пенис кој е дизајниран за парови со авантуристички начин на живот. Не само што помага во издржливоста на оној кој ја користи, но помага и со стимулација на клиторисот на вашата партнерка.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибрирачки прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Вибрирачки прстен за пенис
290 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top