Вибрирачки прстен за пенис со стимулатор

290 ден

Карактеристики:

  • Единечна брзина
  • Материјал: Силикон + ABS
  • Бои: Розова, Виолетова
  • Напојување: 1 батерија AG5
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: RE036 Категорија
Сигурно плаќање
Вибрирачки прстен за пенис со стимулатор

Прстен за пенис со кој ќе ви даде ерекции што толку многу ги посакувате. Благодарение на прстенот со ребраста структура, вашите ерекции ќе траат подолго, а со неговиот стимулатор за клиторисот ќе се погрижите да и вашата партнерка да ужива исто како и вие.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибрирачки прстен за пенис со стимулатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Вибрирачки прстен за пенис со стимулатор
290 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top