Вибратор за Парови – Вибрирачко Јајце Una 4

2290 ден

Карактеристики:

 • 10 фреквентни вибрации
 • Напојување: USB кабел
 • Материјал: силикон + ABS
 • Функција: Вибратор за стимулација на клиторисот
 • Боја: розова
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
 • Содржина на пакетот
 • 1 x Вибратор
  1 x USB кабелска линија
  1 x Прирачник

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Вибратор за Парови – Вибрирачко Јајце Una 4

 

Вистински разновиден стимулатор, вибрирачкото јајце UNA ви дава екстра вибрации додека не постигнете експлозивно задоволство.

Благодарение на флексибилното тело, кое ви овозможува да го почувствувате вибраторот на вашата Г-точка ќе се чувствувате прекрасно и задоволно.

Малку подмачкување на база на вода ќе ги доведе вашите сесии за мастурбација на сосема ново ниво на уживање. Со неговиот водоотпорен дизајн, можете да ги стимулирате сите ваши омилени зони под туш или када.

Вибраторот за Г-точка има 10 различни бранови на вибрации по должината на телото. Што ви овозможува да експериментирате со вибрациите и да го најдете тоа што најмногу ви се допаѓа.

По секоја употреба, исчистете ја играчката со благ сапун и топла вода или средство за чистење секс играчки.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибратор за Парови – Вибрирачко Јајце Una 4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Вибратор за Парови – Вибрирачко Јајце Una 4
2290 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top