Вибратор за парови со далечинска контрола Una I

2290 ден

Карактеристики:

 • 10 фреквентни вибрации
 • Напојување: USB кабел
 • Материјал: Силикон + ABS
 • Функција: Вибратор за вшмукување на клиторисот
 • Боја: Розова
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
 • Содржина на пакетот
 • 1 x Вибратор
  1 x USB кабелска линија
  1 Прирачник

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Вибратор за парови со далечинска контрола Una I

 

Вистински разновиден стимулатор, Клиторичен вибратор со далечински управувач ви дава примамливи пулсирања и вибрации додека не постигнете експлозивно задоволство.

Технологијата Air-pulse и силните вибрации може да се уживаат истовремено благодарение на флексибилното вратило, кое ви овозможува да го почувствувате вибраторот на вашата Г-точка, додека делот за вшмукување е насочен кон вашиот клиторис.

Малку подмачкување на база на вода ќе ги доведе вашите сесии за мастурбација на сосема ново ниво на уживање. Со неговиот водоотпорен дизајн, можете да ги стимулирате сите ваши омилени зони под туш или када.

Вибраторот со Г-точка има 10 различни бранови на вшмукување, како и 10 шеми на вибрации по должината на телото. Тие работат независно еден од друг и ви дозволуваат да го најдете тоа што најмногу ви се допаѓа. Менувањето на вибрациите е лено преку безжична далечинска контрола, контролата може да биде кај вас или уште подобро, препуштете ја на вашиот партнер и очекувајте изненадување.

По секоја употреба, исчистете ја играчката со благ сапун и топла вода или средство за чистење секс играчки.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибратор за парови со далечинска контрола Una I”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Вибратор за парови со далечинска контрола Una I
2290 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top