Телескопски Rabbit Вибратор

2490 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон +ABS
  • Тивок режим
  • Бои: Розова, Виолетова
  • Магнетно USB полнење
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-V217201 Категорија
Сигурно плаќање
Телескопски Rabbit Вибратор

Овој телескопски вибратор е одличен избор за вашето ново ротирачко задоволство. Вибрацијата на зајачето и неговиот совршено заоблен дизајн е створен за да ја таргетира вашата Г-точка, а ротирачките зрнца создаваат триење по кое копнеете. Автоматското потиснување и дава пауза на вашата рака, оваа функција е она што навистина го носи вашето задоволство на следното ниво. Многу од корисниците велат дека благодарение на оваа функција доживуваат оргазми како никогаш досега.

Симпатичните зајачки уши на овој стимулатор на клиторис се карактеризираат со 10 интензивни вибрации и одделно се контролираат за до создадат пријатно чувство на скокоткање на клиторисот или брадавиците.

Не се сомневаме дека лесно ќе го пронајдете режимот кој вам најмногу ви одговара. Јацината на секој режим е совршен за да ги погоди подлабоките точки.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Телескопски Rabbit Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Телескопски Rabbit Вибратор
2490 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top