Сет од 3 бат плагс

799 ден

Карактеристики:

  • Комплет од 3 бат плаг
  • Со прекрасна рачка во основата
  • Водоотпорен
  • Без фталати
  • Мек силикон
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: AN-002B-SET Категорија
Сигурно плаќање
Сет од 3 бат плагс

Овој сет се состои од 3 бат плагови и е совршен за секој кој сака да открие анална стимулација. Можете да почнете со мал и да се движите со свое темпо бидејќи има 3 различни големини. Изработени од мек и безбеден силикон за тело, тие гарантираат безбедна употреба. Долниот дел содржи и прекрасна рачка за држење, која им дава луксузен и сензуален изглед.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 3 бат плагс”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Сет од 3 бат плагс
799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top