Бат плаг – 3 делен Сет

799 ден

Карактеристики:

  • Комплет од 3 бат плаг
  • Прекрасна рачка во основата
  • Долгнавеста форма
  • Водоотпорен
  • Без фталати
  • Мек силикон
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: AN-002B-SET Категорија
Сигурно плаќање
Бат плаг – 3 делен Сет

За сите оние кои сакаат да навлезат во светот на аналната игра ви го представуваме Бат плаг – 3 делен Сет. Овој сет се состои од 3 бат плагови и е совршен за секој кој сака да доживее неверојатна анална стимулација.

Наша препорака е да започнете со најмалиот бат плаг од сетот и да се движите со свое темпо. Одкога ќе се навикнете на оваа големина време е да преминете на средната, а потоа и на најголемата. Важно е да ви е удобно и пријатно.

Изработени од мек силикон безбеден за телото, безбедната употреба е загарантирана. Долниот дел содржи и прекрасна рачка за држење, која им дава луксузен и сензуален изглед.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бат плаг – 3 делен Сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Бат плаг – 3 делен Сет
799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top