-14%

Secret Play – Луксузни лисици за врзување

Original price was: 1399 ден.Current price is: 1199 ден.

Карактеристики:

  • Прилагодливи лисици за глуждови
  • Состав: Синтетичка кожа и кадифе
  • Манжетни Должина/Ширина: 23 / 6 cm
  • Прилагодлива должина: 18,5 cm – 28,5 cm
  • Должина на метален синџир: 15 см
  • Прицврстување: челичен карабин
  • 2 безбедносни брави (по 2 клуча)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-231858 Категорија
Сигурно плаќање
Secret Play – Луксузни лисици за врзување

Супер квалитетни луксузни лисици за љубителите на BDSM.

Овие лесно обложени манжетни комбинираат вештачка кожа со сребрени синџири за да додадат стил и разновидност на вашите ропски авантури. Манжетните се со плишана линија и многу сензуални, како и целосно удобни и не застрашувачки. Неговите силни токи обезбедуваат сигурно прицврстување во различни позиции, додека карабинот за брзо ослободување ја гарантира вашата безбедност. Да се биде врзан и поробен од бакнежите на партнерот никогаш не било толку жешко!

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Secret Play

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Secret Play – Луксузни лисици за врзување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Secret Play – Луксузни лисици за врзување
Original price was: 1399 ден.Current price is: 1199 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top