Ребраст Силиконски Бат Плаг

299 ден1299 ден

Карактеристики:

  • Бат Плаг со ребрасто тело
  • Големина S: 5,2 cm x 3 cm
  • Големина M: 6,5 cm x 3,5 cm
  • Големина L: 8,6 cm x 4,3 cm
  • T – дршка за удобно и безбедно држење.
  • Материјал: Премиум силикон
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: PL-SN-207149 Категорија
Сигурно плаќање
Ребраст Силиконски Бат Плаг

Ребраст силиконски бат плаг со највисок квалитет со убав, елегантен и еротски дизајн.

Овој силиконски бат плаг е со ребрасто тело, како што сугерира неговото име, на неговото заоблено тело ќе најдете низа мали испакнатини кои ја зголемуваат вашата забава при вметнување и вадење на бат плагот. Има проширена основа во форма на буквата Т што го прави многу лесен за држење и безбедност.

Бат плагот доаѓа во три големини – S, M и L – препорачуваме да стартувате со употреба на најмалиот S бат плаг и постепено да ја преминете кон М и L.

Може да се купат поединечно или како сет.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S, M, L, Сет од 3 големини( S, M, L)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ребраст Силиконски Бат Плаг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Ребраст Силиконски Бат Плаг
299 ден1299 денИзбери опции
Scroll to Top