Obsessive – Marbell Дводелен сет L/XL

2490 ден

Карактеристики:

  • секси комплет – градник и секси танга
  • прекрасен градник од чипка – нагласени се градите
  • Прилагодливи ремени – полни со удобност
  • прицврстување на задната страна
  • неверојатна чипка на градникот и тангата
  • внатре во кутијата: градник, гаќички
  • не се вклучени чорапи
  • меки и растегливи ткаенини (45% полиуретан, 45% полиамид, 10% еластин)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-231403 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Obsessive – Marbell Дводелен сет L/XL

Секси и слатко!

Исклучително сензуален и женствен сет долна облека, совршен и за  жешка ноќ со партнерот и за секојдневна употреба под облеката! Дозволете се да ве понесе секси сензација 24 часа на ден, обвиткувајќи го вашето тело во перфектноста на материјалите на ова чудо од колекцијата Marrbel!

Obsessive значи инспирација за жените. Елеганција, сензуалност, љубов… Најдобри ткаенини и најдобри везови за создавање уникатни парчиња долна облека.

Светски лидери во долна облека! Никој не прави подобри!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Marbell Дводелен сет L/XL”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Obsessive – Marbell Дводелен сет L/XL
2490 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top