Obsessive – Chiccanta Babydoll и Танга

2999 ден

Карактеристики:

  • Babydoll и Танга Chiccanta
  • прилагодливи прерамки – прекрасен дизајн на задната страна
  • чипкасти корпи за градник
  • украсен лак меѓу градите – дава кокетство
  • чипкасти рабови
  • вклучена соодветна танга
  • мек и еластичен мултирастечен материјал (68% полиамид 32% еластин)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E30793 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Obsessive – Chiccanta Babydoll и Танга

Секси и слатко!

Совршена за посебни ноќи – елегантна и сензуална Chiccanta Babydoll со танга! Благодарение на неа можете да ја промените лежерната вечер во лудо, прекрасно време заедно. Суптилен и воздушен стил, изложен стомак и грб и несериозен лак меѓу вдишувањата – ќе изгледате супер примамливо! Црниот материјал ќе ви го истенчи телото, а нежна тантела ќе ви даде посебен шарм. Вашата сакана ќе биде воодушевена!

Obsessive значи инспирација за жените. Елеганција, сензуалност, љубов… Најдобри ткаенини и најдобри везови за создавање уникатни парчиња долна облека.

Светски лидери во долна облека! Никој не прави подобри!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Chiccanta Babydoll и Танга”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Obsessive – Chiccanta Babydoll и Танга
2999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top