Мини Rabbit масажер

490 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон + ABS
  • Една брзина
  • Бои: Розова, Виолетова, Крем
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Мини Rabbit масажер

Една од најголемите предности на мини вибраторите тоа дека може да се носат со вас секаде. Компактни се и неприметливи, а секогаш спремни за употреба.

Може да се користи за масажа, стимулирање на телото и релаксирање на мускулите во секое време и на секое место за време на патување, работа или дома. Исто така е најдобрата секс играчка за жени и парови за да ги зголемат своите чувства.

Не само што може да го стимулира вашиот клиторис, гради, анус, итн. овој вибратор лесно ќе ја пронајде вашата Г-точка и ќе ви го донесе толку посакуваниот оргазам.

Доаѓа со една брзина која е и повеќе од доволна за интензивно и задоволувачко искуство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Крем, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини Rabbit масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Мини Rabbit масажер
490 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top