Мини Масажер

590 ден

Карактеристики:

 • Стил: Стимулатор на клиторис
 • 100% безбедни материјали за телото
 • Бои: Виолетова
 • Материјал: ABS пластика
 • Водоотпорен
 • Вкупна должина: 10 см
 • Обем: 2,3см
 • Напојувано од: 1 x AA (не е вклучено)
 • Функции:1
 • Содржина на кутијата: 1 упатство за употреба, 1 масажер, 1 торбичка
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Мини Масажер

Со правилна и заострена форма, овој Мини Вибратор е одличен за прецизно стимулирање на клиторисот, брадавиците, главата на пенисот и која било друга ерогена зона што ја сакате. Малку помекиот врв се зацврстува кон основата и го олеснува држењето за време на играњето. Овој прекрасен мини вибратор има една, но доволно силна вибрација за да ви донесе прекрасно задоволство.

Направен од хигиенски, непорозни силиконски материјали, овој Мини Масажер е исклучително пријателски настроен кон телото и неверојатно сензуален при контакт. Уникатниот материјал брзо се загрева за да одговара на топлината на телото додека нуди свиленкасто лизгање. Секогаш е добро да користите квалитетен лубрикант на база на вода.

Може да се користи и соло или со партнер како дел од заводлива предигра или непослушна игра.

Овој Мини Масажер се  чисти со сапун и топла вода кога ќе завршите со играњето или со средство за чистење на секс играчки.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини Масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Мини Масажер
590 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top