Метален Бат Плаг Роза М

599 ден

Карактеристики:

  • Роза Бат плаг
  • Боја: Сребрена
  • Лесно се вметнува
  • Заострена форма
  • Беспрекорна завршница
  • Безбедно за телото
  • Лесно се чисти
  • Димензии: Вкупни димензии – 8 см х 3.5 см
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-MN-009-M Категорија
Сигурно плаќање
Метален Бат Плаг Роза М

Метален Бат Плаг Роза М – напреден метален додаток што ќе ве натера да цветате од задоволство!

Овој бат плаг е совршен за почетници и за сексперти со лесно вметнувачка должина од 8 см.

Заострената форма на овој бат плаг ( butt plug )  ви овозможува да постигнете оптимално задоволство. Доаѓа со основа во форма на ружа за дополнителна секси естетика. Изработен од елегантен метален материјал кој обезбедува беспрекорна завршница за лесно чистење, мазен наспроти кожата и е совршен за авантури безбедни за телото.

Редефинирајте ја вашата еротска игра со овој прекрасен бат плаг. Тој е дизајниран да ве поттикне и да ја однесе вашата анална игра на следното ниво.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Метален Бат Плаг Роза М”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Метален Бат Плаг Роза М
599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top