Мастурбатор женско тело

1190 ден

Карактеристики:

  • Природна секс кукла со гради, вагина и анус
  • Материјал: мека пластика TPR
  • Функција: Вагинален секс
  • Боја: Крем
  • Големина:20*12*11см
  • Тежина: 1100гр
  • Силна стимулација
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: MA-X023 Категорија
Сигурно плаќање
Мастурбатор женско тело

Ви го претставуваме мастурбаторт во форма на женско тело кој ќе ви пружи ноќи и ноќи на задоволство. Овој masturbator има ребрести тунел и е неверојатно реален, едноставно мора да го пробате.

Нејзините тесни вагинални и анални отвори се длабоки и со уникатна текстура и отворени завршетоци за лесно чистење.

Направен од мек и еластичен TPE материјал кој е 100% безбеден за телото и обезбедува најголемо реалистично искуство, штом овој мастурбатор ќе заврши со вас, ќе се прашувате дали таа е вистинската или не!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мастурбатор женско тело”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Мастурбатор женско тело
1190 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top