Мастурабатор со вагинален отвор

590 ден

Карактеристики:

  • вагинален мастурбатор
  • Флексибилни материјали безбедни за телото
  • Димензии: 13 cm x 7 cm
  • Флексибилен
  • водоотпорен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: B-45 Категорија
Сигурно плаќање
Мастурабатор со вагинален отвор

Mастурбатор дизајниран за оние кои се стремат кон отворено задоволство. Разновидни играчки за секого, за неа и за него.

Машки masturbator во форма на вагина. Тој се одликува со меки и флексибилни материјали. Не заборавајте да го користите вашиот омилен лубрикант за вода за дополнително удобно и пријатно искуство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мастурабатор со вагинален отвор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Мастурабатор со вагинален отвор
590 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top