Луксузен Метален Бат Плаг – М

599 ден

Карактеристики:

  • Боја: Црна
  • Боја на камен Розова, Виолетова
  • Лесно се вметнува
  • Заострена форма
  • Беспрекорна завршница
  • Безбедно за телото
  • Лесно се чисти
  • Димензии:80*34 mm
  • Тежина: 95 g
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-MN-015-M Категорија
Сигурно плаќање
Луксузен Метален Бат Плаг – М

Луксузен Метален Бат Плаг – М ( bat plag ) е одличен вовед или додаток на аналната игра, нудејќи низа големини и сензации за корисниците да ги истражуваат со свое темпо.

Им овозможуваат на корисниците да започнат со мала или средна големина за удобно вметнување. Потоа постепено да напредуваат како што стануваат поискусни, промовирајќи безбеден и пријатен анален тренинг.

Нуди мазни форми, обезбедувајќи различни сензорни искуства и овозможувајќи им на корисниците да откријат во што најмногу уживаат.

Висококвалитетните матерјали од кои се изработени често се направени од материјали безбедни за телото, како легура на алуминиум, која е хипоалергична и лесна за чистење, обезбедувајќи сигурна и хигиенска игра.

Луксузен Метален Бат Плаг – М доаѓа со карактеристики погодни за корисникот, како што се широкa основa за безбедност, ергономскa форми за удобно носење.

Со стимулирање на чувствителните нервни завршетоци во анусот, бат плаговите можат да ја зголемат сексуалната возбуда и да го интензивираат оргазмот кога се користат сами или за време на други сексуални активности.

Совети за употреба:

Темелно подмачкување: Аналната игра бара доволно подмачкување за да се обезбеди удобност и леснотија на вметнување. Секогаш користете лубрикант на база на вода за да спречите оштетување на играчката и да ја зголемите лизгавоста.

Одете бавно и слушајте го вашето тело: Клучно е да започнете полека, да се опуштите и да комуницирате со вашиот партнер. Никогаш не присилувајте го вметнувањето, и ако почувствувате непријатност, застанете и повторно проценете. Аналната игра секогаш треба да биде удобна и консензуална.

Овој Луксузен Метален Бат Плаг – М нуди сеопфатен и истражувачки пристап кон аналното задоволство. Ги охрабрува корисниците безбедно да го откријат и уживаат во овој често недоволно истражен аспект на сензуалноста. Запомнете, трпението, комуникацијата и правилната подготовка се клучни за позитивно и задоволувачко искуство

Редефинирајте ја вашата еротска игра со овој прекрасен бат плаг. Тој е дизајниран да ве поттикне и да ја однесе вашата анална игра на следното ниво.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Луксузен Метален Бат Плаг – М”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Луксузен Метален Бат Плаг - МЛуксузен Метален Бат Плаг – М
599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top