LoveToy – Реалистично Дилдо со тестиси 19.5см

2399 ден

Карактеристики:
 • Материјал: Супер реалистичен двослоен TPE
 • Технологија: Лизгачка кожа со двојна густина за реалистично чувство
 • Вшмукување: Патентирано, со силно вшмукување
 • Флексибилност: Може да се свитка до која било форма
 • Рачно изработено: За врвно задоволство и автентичност
 • Водоотпорен: Потоплив за сестрана употреба
 • Компатибилност со појас: Да
 • Боја: Крем
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: LV317202 Категории ,
Сигурно плаќање
LoveToy – Реалистично Дилдо со тестиси 19.5см

Искусете го неспоредливиот реализам со LoveToy – Реалистично Дилдо со тестиси 19.5см. Ова извонредно изработено дилдо е дизајнирано да ви ги пружи најреалистичните сензации што може да се замислат. Направен од супер реалистичен двослоен TPE материјал, го имитира чувството на пенис во ерекција со мека надворешна кожа и задоволително цврсто внатрешно јадро, благодарение на технологијата со лизгачка кожа со двојна густина.

Рачно изработен до совршенство, дилдото може лесно да се свитка до која било форма, што го прави уште подобар од вистинскиот. Оваа флексибилност гарантира дека можете да го најдете совршениот агол и позиција за да одговараат на вашите желби. Едноставно додадете малку лубрикант на база на вода за да ја подобрите вашата игра и да доживеете мазни, реални сензации.

Со патентирана чаша за вшмукување, ова дилдо обезбедува силна моќ на вшмукување за енергична игра. Вшмукувачката чаша може лесно да се наврти или одврти, што овозможува практична употреба и разноврсност. Залепете го на која било мазна површина за забава без раце или користете го со ремен за интимно искуство.

Инструкции за оптимална нега:

 • Користете само лубриканти на база на вода.
 • Избегнувајте минерални масла или производи на база на масло бидејќи може да предизвикаат оштетување.
 • По употреба, веднаш исчистете со топла вода и благ сапун.
 • Избришете и потоа нежно тапкајте со бебешка пудра на површината на кожата.
 • Да се ​​чува на суво место посебно за да се одржи неговиот квалитет.

Препуштете се на врвното уживање соLoveToy – Реалистично Дилдо со тестиси 19.5см, направено да ви ги донесе најреалните и задоволувачки сензации. Совршен за оние кои бараат автентичност и разноврсност во нивната интимна игра.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LoveToy – Реалистично Дилдо со тестиси 19.5см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
LoveToy – Реалистично Дилдо со тестиси 19.5см
2399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top