LoveToy – Премиум Кристално Дилдо 19cm

1399 ден

Карактеристики :

  • Материјал: TPE безбеден за кожата
  • Без фталати
  • Без латекс
  • Без мирис 
  • Мека и флексибилна
  • Лесно вметнување·
  • Вкупна должина: 19 сантимети
  • Должина што може да се вметне: 14 сантиметри
  • Обем: 12 сантиметри
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: LV310016 Категорија
Сигурно плаќање
LoveToy – Премиум Кристално Дилдо 19cm

LoveToy – Премиум Кристално Дилдо 19cm Отклучете ја вратата до вашите најеротски фантазии со серијата Lovetoy Flawless Clear. Извајана за суперреализам и уникатно обликувана за максимални сензации, оваа проѕирна играчка безбедна за кожата ќе ве однесе до нови височини на задоволство. Дизајниран за оние кои бараат автентични искуства, ова беспрекорно чисто дилдо е совршено за љубителите на сексуални играчки кои сакаат да истражуваат возбудливи можности и бескрајно уживање.

Серијата Lovetoy Flawless Clear се одликува со силна основа за вшмукување, што ви овозможува да ја залепите на која било непорозна површина за забава без раце. Ова отвора цел свет на можности за креативна игра, овозможувајќи ви да уживате во интензивни моменти на задоволство без ограничувања.

Ќе ве воодушеват реалистичните детали, од крената глава до текстурираните вени, секој сантиметар додавајќи ја фантазијата и го подобрува вашето искуство. Без разлика дали сте нови за секс играчки или искусен играч, серијата Lovetoy Flawless Clear ветува дека ќе ги инспирира и издигне вашите интимни моменти на возбудливи нови нивоа.

Производ наменет за најеротичните фантазии. Беспрекорнотоа транспарентмо дилдо ќе ви помогне да откриете нови нивоа на задоволство! Извајан до суперреализам и уникатно обликуван за максимални сензации.

Што добивате со ова дилдо?

Оваа проѕирна играчка е безбедна за кожата што ја прави идеален избор за сите оние кои се во потрага по нешто малку поинакво. Ќе ја инспирира вашата сексуална игра со возбудливи можности и бескрајно уживање. Уште една карактеристика што го прави ова дилдо посебно е тоа што можете да го користите и самостојно. Исто така може да го користите и при игра со партнерот. Оваа опција нуди и отвора цел еден нов свет на можности без раце. Ќе ви се допаднат живописните детали како цврстата глава и вените со текстура што додаваат чувство на фантазија.

Пред и по употреба, измијте го дилдото под млаз вода и испрскајте го со средство за одржување на секс играчки. По желба, целосно сувата обвивка можете да ја напрашите со прашок за одржување играчки или пченкарен скроб за да ги одржите неговите реални својства на долг рок.

Не содржи фталати и е сосема безбедна за организмот. Користете ја со лубрикант на база на вода.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Транспарентна

Brand

Lovetoy

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LoveToy – Премиум Кристално Дилдо 19cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
LoveToy - Премиум Кристално Дилдо 19cmLoveToy – Премиум Кристално Дилдо 19cm
1399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top