Електричен Мастурбатор со 10 режими на вибрации

1599 ден

Карактеристики:

  • 10 режими на вибрација
  • Материјал: ТРЕ + АБС
  • Водоотпорен
  • Димезии 70*70*180 мм
  • Тежина 250гр.
  • Напојување со USB
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: MA-NX-002B Категории ,
Сигурно плаќање
Електричен Мастурбатор со 10 режими на вибрации

Откријте го ултимативното задоволство со Електричен Мастурбатор со 10 режими на вибрации со чиста текстура од желе за полнење
Подигнете ги вашите соло сесии
Ви го претставуваме машкиот Електричен Мастурбатор, врв на модерни уреди за задоволство, создадени за остроумниот маж. Искусете го врвното лично задоволство со овој напреден мастурбатор, дизајниран да дава интензивно и приспособливо задоволство.

Технологија подобрување на задоволството
Машкиот мастурбатор со USB полнење од желе може да се пофали со врвна технологија за сензација која го имитира чувството на вистинска интимност. Неговиот внатрешен ракав со текстура обезбедува реалистично искуство, обезбедувајќи уживање во секој момент.

Погодност за полнење
Заборавете на маката за замена на батериите. Овој мастурбатор целосно се полни преку USB, нудејќи до 40 минути континуирано задоволство со едно полнење. Само приклучете го, наполнете го и спремни сте за акција.

Повеќекратни режими на вибрации
Приспособете го вашето задоволство со десет различни режими на вибрации. Без разлика дали претпочитате нежни пулсирања или интензивни вибрации, овој уред нуди различни поставки за да одговараат на вашето расположение и да го подобрат вашето искуство.

Лесно се чисти и одржува
Хигиената е најважна за интимните уреди. Отстранливиот чаур на Jelly Masturbator го прави чистењето без напор. Едноставно извадете го чаурот, измијте го со топла вода и благ сапун и тој е подготвен за вашата следна сесија.

Дискретен и пренослив дизајн
Дизајниран со дискреција на ум, Jelly Masturbator е компактен и лесен за складирање. Неговиот елегантен дизајн обезбедува лесна преносливост, што го прави совршен за патување или дискретно складирање дома.

Трансформирајте ги вашите интимни моменти
Искусете ја иднината на машкото задоволство со нашиот Електричен Мастурбатор со 10 режими на вибрации . Без разлика дали сакате да ја зачините вашата соло игра или да истражувате нови нивоа на задоволство, овој уред ветува задоволство секој пат. Препуштете се на врвниот уред за лично задоволство и трансформирајте ги вашите интимни моменти во незаборавни искуства.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црвена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електричен Мастурбатор со 10 режими на вибрации”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Електричен Мастурбатор со 10 режими на вибрации
1599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top