COVERME – Стимулатор за Г-точка и клиторис

4199 ден

Карактеристики:

 • 10 начини на вибрации
 • Стимулација на клиторисот и Г-точката
 • Супер моќен мотор
 • Супер флексибилен
 • Напојување: USB полнач
 • IPX6 водоотпорен
 • Супер мек силикон и ABS
 • Материјал безбеден за телото
 • Без фталати
 • Бесплатно WATERFEEL Neutral Lube 6 ml
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: D-232447 Категории ,
Сигурно плаќање
COVERME – Стимулатор за Г-точка и клиторис

Ви го претставуваме сензационалниот COVERME Стимулатор за Г-точка и клиторис од нашата извонредна колекција, каде фантазиите оживуваат и задоволството достигнува нови височини. Подгответе се за извонредно искуство со оваа играчка со врвен квалитет што ќе ве остави да копнеете по повеќе.

Потопете се во кадифениот допир на неговите облини, внимателно дизајнирани да ги галат и истражуваат вашите најдлабоки желби. Со два моќни мотори со ниска фреквенција и свиленкаста мазност на врвниот силикон, оваа играчка е олицетворение на уживање и задоволство.

Препуштете се на уметноста на истовремено задоволство додека го стимулирате и клиторисот и Г-точката. Ергономски заобленото и флексибилно тело без напор прецизно ја насочува вашата Г-точка, додека другиот крај ужива во нежното, но сепак интензивно вшмукување кое ќе го однесе вашето задоволство на клиторисот до нови височини. Истражете ја симфонијата на режими на вибрации и вшмукување, создавајќи свој сопствен ритам на задоволство што ќе ве доведе до работ на екстаза.

Нека се шират можностите додека се потопувате во свет на чисто задоволство. Овој разновиден стимулатор нуди 10 уникатни режими на вибрации кои одговараат на вашите желби, отклучувајќи царство на сензации што ќе ве остават без здив.

Може да се полни преку USB, COVERME стимулаторот за Г-точка и клиторис обезбедува непречено задоволство на вашите прсти. Без разлика дали ќе се препуштите на соло игра или ќе поканите партнер да се придружи, оваа играчка ќе ве придружува на патување со извонредно задоволство.

Не задржувајте ги вашите желби, бидејќи овој прекрасен стимулатор е водоотпорен IPX6, подготвен да ви се придружи под туш или када за сензуални водени авантури.

Изработена од супер меки силиконски и ABS материјали, оваа играчка се чувствува неверојатно на вашата кожа, обезбедувајќи луксузно и удобно искуство. Можете да верувате дека е направен од материјали безбедни за телото, со приоритет на вашето здравје и благосостојба.

Ослободете се од грижите, бидејќи COVERME стимулаторот е без фталати, што гарантира безбедно и безгрижно време за играње.

Како специјален бонус, уживајте во бесплатен WATERFEEL Neutral Lube 6 ml, обезбедувајќи зголемено лизгање и задоволство за вашите интимни моменти.

Отворете ја вратата на неспоредливото задоволство и доживејте го врвното задоволство со  COVERME stimulator. Подигнете го вашето задоволство и разбудете ги вашите сетила со овој неодолив придружник. Вашето патување до возвишеното задоволство започнува сега.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Виолетова

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “COVERME – Стимулатор за Г-точка и клиторис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
COVERME – Стимулатор за Г-точка и клиторис
4199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top