Пумпа за анален туш 155 мл

699 ден

Карактеристики:

  • Пумпа за анален туш
  • Должина: 5,5 см
  • Дијаметар: 0,8 см
  • Волумен: 155 ml
  • Материјал: ABS пластика + гума
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-1665 Категорија
Сигурно плаќање
Пумпа за анален туш 155 мл

Ви ја претставуваме пумпа за анален туш 155 мл, разновиден и иновативен уред дизајниран да ги подобри вашите интимни искуства со леснотија. Изработена за да обезбеди прецизна контрола, неспоредлива удобност и максимално задоволство, оваа пумпа е задолжителен додаток во вашиот арсенал за задоволство.

Со капацитет од 155 ml, оваа анална пумпа обезбедува точна количина на подмачкување за мазни и пријатни сензации. Кажете им збогум на непријатноста и здраво за беспрекорното уживање.

Преземете целосна контрола врз вашето патување за задоволство со функцијата за прилагодлив притисок на Аналната пумпа 155 ml. Без разлика дали претпочитате нежна стимулација или интензивни сензации, можете лесно да го приспособите искуството за да одговара на вашите желби.

Дизајнирана имајќи ја предвид вашата удобност, оваа пумпа се одликува со мазен и ергономски дизајн кој контурите на вашето тело за максимална удобност. Уживајте во непрекинато задоволство без непотребна непријатност или иритација.

Изработена од висококвалитетни материјали, нашата анална пумпа е изградена да трае. Неговата издржлива конструкција обезбедува долговечност и доверливост, овозможувајќи ви да се препуштите на задоволството со доверба одново и одново.

Дизајнирана за едноставност и практичност, Аналната пумпа 155ml е лесна за употреба, дури и за почетници. Со своите интуитивни контроли и лесен дизајн, можете да уживате во задоволство без проблеми секогаш кога ќе ви се појави расположение.

Елегантна и компактна, оваа анална пумпа е дискретно дизајнирана за лесно складирање и транспорт. Без разлика дали сте дома или сте во движење, можете да уживате во задоволството во приватноста и удобноста.

Искусете го врвното анално задоволство со Аналната пумпа 155 ml. Подигнете ги вашите интимни средби и отклучете нови нивоа на задоволство денес.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Lovetoy

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пумпа за анален туш 155 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Пумпа за анален туш 155 мл
699 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top