Obsessive – Mixty Троделен сет

2690 ден

Карактеристики:

  • секси комплет – градник, ремен за подвезици и танга
  • прилагодливи ремени – целосна контрола врз монтирањето
  • прекрасен градник од чипка – нагласени се градите
  • прицврстување на задната страна
  • неверојатна чипка и примамливи ремени – примамлив изглед!
  • појас за подвезици со четири ремчиња
  • внатре во кутијата: градник, Појас за подвезици и танга
  • не се вклучени чорапи – препорачуваме Mixty чорапи
  • меки и растегливи ткаенини (90% полиамид, 10% еластин)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E30835 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Obsessive – Mixty Троделен сет

Секси и слатко!

Чипкаст комплет со супер секси прерамки и прекрасни детали. Тоа е прекрасен микс! Разгалете се со неверојатни искуства – заедно со вашиот љубовник. Mixty сет ќе направи да се чувствувате толку добро. Почетокот на вечерта ќе биде многу возбудлив, а крајот… исклучително пријатен – и за двајцата! Подготвени за жешка забава? Нека започне жешкото одбројување.

Obsessive значи инспирација за жените. Елеганција, сензуалност, љубов… Најдобри ткаенини и најдобри везови за создавање уникатни парчиња долна облека.

Светски лидери во долна облека! Никој не прави подобри!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Mixty Троделен сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Obsessive – Mixty Троделен сет
2690 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top