Кукла Мастурбатор женско тело

2699 ден

Карактеристики:

  • Природна секс кукла со гради, вагина и анален отвор
  • Материјал: мека пластика TPR
  • Функција: Вагинален секс, анален секс
  • Боја: Крем
  • Големина:28*15*12см
  • Тежина: 2100гр
  • Силна стимулација
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: MA-X024 Flesh Категорија
Сигурно плаќање
Кукла Мастурбатор женско тело

Ви го претставуваме Кукла Мастурбатор женско тело на женско тело кој ќе ви пружи ноќи и ноќи на задоволство. Овој masturbator има ребрести тунел и е неверојатно реален, едноставно мора да го пробате.

Откријте го врвното задоволство со нашата машка сексуална кукла во природна големина, направена со прецизно внимание на деталите и висока симулација за навистина реално искуство.

Препуштете се на крајното реално искуство со нашата машка сексуална кукла во природна големина. Дизајнирана да обезбеди бескрајно задоволство и уживање. Без разлика дали барате соло игра или начин да ги зачините вашите интимни моменти, оваа секс кукла е совршен избор.

Што нуди овој мастурбатор?

Реален дизајн: со димензии 28*15*12 cm и тежина од 2100 g, оваа секс кукла нуди стабилна текстура и реалистично чувство. Неговото заводливо торзо, фасцинантните облини, тенок струк и целосниот задник создаваат визуелно привлечно и многу стимулативно искуство.

Двоен канал со 3D текстура: Уживајте во уникатната сензација на два различни канали, секој дизајниран со текстурирани нодули и гребени за подобрување на триењето и стимулацијата. Овие канали одговараат на повеќето големини на пенисот за удобно вклопување и создаваат чувство на цицање за зголемено задоволство. За најдобро искуство, користете го со лубрикант на база на вода.

Вграден метален скелет и употреба без раце: Цврстиот метален скелет во внатрешноста гарантира дека секс-куклата ја одржува својата положба без дополнителна поддршка, ослободувајќи ги вашите раце за поизвонредно искуство. Експериментирајте со различни пози за да истражите различни сексуални искуства.

Мек TPE материјал: Изработена од мек и еластичен TPE материјал, оваа секс-кукла е нежна за кожата и компатибилна со повеќето големини на пенис. Тој е 100% водоотпорен, што го прави совршен за употреба во када, туш или која било друга влажна средина.

Лесно одржување: По употреба, едноставно измијте се со топла вода или благ сапун, исушете го со мека крпа, исушете го на воздух и посипете бебешка пудра на површината за да спречите кожата да стане леплива и држете ја подготвена за следната употреба.

 

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кукла Мастурбатор женско тело”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Кукла Мастурбатор женско телоКукла Мастурбатор женско тело
2699 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top