Секс на јавно место

ДА или НЕ

Нема ништо слично како брз секс на јавно место. Ветерот на задниот дел од твојот врат, неговата рака заплеткана во твојата коса, вие двајцата тивки, избрзани вдишувања додека го правите тоа најсилно и најбрзо што можете, потенцијално неколку секунди пред да ве откријат…

Секако, јавниот секс создава одлична приказна, а правата за фалење се неспоредливи, но тоа не е вистинската причина зошто го правите тоа. Го правите тоа затоа што се чувствувате навистина живи во тој момент. Јавниот секс е спорт за зависниците од адреналин и авантуристичките души. Тоа создава ризик и итност што никогаш не може да се повтори во спалната соба. Значи, ако сакате да живеете на работ и да се држите опасноста за рака, јавниот секс може да биде ваш сојузник.

ДА: Проценете го вашето пијанство

Ако е после полноќ и сексот на јавно мето почнува да звучи како добра идеја, веројатно сте го погодиле тоа слатко место помеѓу “ајде по уште една пијачка” и “неможам повеќе’. Но, пред да се обидете да повлечете некоја кутра душа во ходникот, треба да одвоите малку време за да направите сериозна самопроценка.

Дали сте доволно трезни за да го изведете ова? Или ќе повраќате по сите неговите патики додека сте половина наведнати со грбот притиснат на ѕидот? Иако женското пијанство сигурно има свое време и место, ако сте на десеттата пијачка и едвај одите, само застанете додека не сте направиле некоја глупост и почекајте подобра прилика.

НЕ: Импровизација

Јавниот секс треба да биде спонтан, но малку претходно планирање во голема мера ја намалува веројатноста дека ќе завршите со јавна непристојност. Или пак полошо – уапсени. Сега, не мислам дека треба да закажувате секс под мостот со Иван – 1:45 часот по полноќ во вашиот планер, но барем однапред разгледајте некои потенцијални локации за да бидете сигурни дека тие ќе функционираат добро.

Секое маало има свои ќошиња и скришни места и има многу простор за креативност. Најдобрите локации подразбираат да се има малку храброст, ама пак и затоа прават едно неверојатно сеќавање доколку се успее во овој подвиг. Иако бидете предупредени, вашиот неверојатен секс на балконот ќе ве прогонува во секој натпревар на Never Have I Ever до крајот на животот.

Ако одлучите толку смело да ги игнорирате советите од претходното планирање, бидете предупредени дека ДРАСТИЧНО ја зголемувате веројатноста да бидете фатени. Онаа безбедносна камера во скалите што никогаш не сте ја забележале? Дефинитивно е вклучена, и дефинитивно снима се. Оној огромен парк во твојот град во кој си решен да имаш секс? Би било убаво да се знае дека има обезбедување што патролира низ него цела ноќ пред да бидете фатени на дело.

Поентата е дека кога сте пијани и напалени, не обрнувате внимание на ништо. Затоа, обидете се да го сфатите тоа пред да се напиете многу.

ДА: Облечете се соодветно

И под „соодветно“, всушност мислиме прилично несоодветно. Колку повеќе ткаенина носите, толку повеќе ќе треба да отстраните. Ако тој е позади вас, имате секс на јавно место и вашето тело изгледа како буквата „А“ кога неочекувано се појави странец, подобро молете се на Бога да не ви се заплеткаат шорцевите околу глуждовите. Здолниште и секси танга (можеби и нема потреба од долна облека) целосно го ублажуваат овој проблем. Нема незгодни панталони до вашите нозе во моментот кога ќе забележите некој, бидејќи погодете што? Не мораш да го соблечеш здолништето. Доволно е да го повлечеш надолу. Слатки забавни фустанчиња се уште една одлична опција за да додадете поголема слобода.

НЕ: Направете го тоа мисионерски

Ништо не вреска “НИЕ ИМАМЕ СЕКС” како сенките на две тела кои се јаваат на земја. Додуша, секоја ситуација е уникатна, и ако се најдете стиснати во тунелот во паркот (не се препорачува), тогаш можеби тоа е вашата единствена опција. Но, поголемиот дел од времето, кучешка или која било позиција во која партнерот е од позади додека стоите е одлична идеа. Тоа е најдискретната позиција и е исклучително разноврсна. Со мала флексибилност, тоа може да се постигне на повеќето простори, а најдобро од сè, не треба да се грижите за дамките од тревата на вашата нова блуза.

Бонус: ако вашите параноични уши слушаат гласови, можете само да станете и да го спуштите здолништето.

ДА: Пробај!

Нема ништо слично како возбудата да се искрадеш до мостот среде паркот и да го освоиш со помош на твојот партер во ноќта. Ќе направи искуство што ниеден од вас наскоро нема да го заборави и од тој момент па натаму, секој пат кога ќе го поминете тој мост, нема да можете да не се насмеете малку и да ве поминат морници.

За крај…

Зголемете ја вашата самодоверба и почнете да разгледувате наоколу. Тој секси фустан ве повикува, а исто и момчето од минатиот викенд. Целта е да го задржите нивото на алкохол надолу, а задникот нагоре. Излезете во ноќта и запомнете, ако животот е игралиште: тогаш треба да имате и секс на него.

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Scroll to Top