Maxi Control – Delay Влажни марамчиња

799 ден

Карактеристики:

  • 6 Влажни марамчиња за одложување на ерекција
  • Дерматолошки тестирано
  • Долготрајно дејство
  • Безбедно за употреба со латекс кондоми
  • Без вкус, безбоен и без мирис
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-229399 Категорија
Сигурно плаќање
Maxi Control – Delay Влажни марамчиња

Кој треба да користи Maxi Control – Delay Влажни марамчиња?

Мажи со проблеми со предвремена ејакулација, но и мажи кои сакаат сексот да трае подолго.

Состојки и ефекти:

Кантарионот ја намалува контракцијата на мускулот одговорен за ерекцијата
Овесот ја намалува чувствителноста на нервите
Пеперминт (гел) и ментол (Марамчиња) имаат вкочанет ефект што ги намалува сензациите на пенисот

Користење:

Нанесете околу 5 минути пред пенетрација. Лесно масирајте го пенисот, фокусирајќи се на главата која е најчувствителната област.
Пред редовно користење на марамчињата, нанесете мала количина на подлактицата. Ако се појави алергиска реакција, прекинете ја употребата. Да се чува на ладно суво место. Се чува вон дофат на деца.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Maxi Control – Delay Влажни марамчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Maxi Control – Delay Влажни марамчиња
799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top