Maxi Control – Delay Спреј 15мл

1199 ден

Карактеристики:

  • Спреј за одложување на ерекција
  • Дерматолошки тестирано
  • Долготрајно дејство
  • Безбедно за употреба со латекс кондоми
  • Без вкус, Безбоен и без мирис
  • 15 мл
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-229400 Категорија
Сигурно плаќање
Maxi Control – Delay Спреј 15мл

За кого?

Мажи со проблеми со предвремена ејакулација Мажи кои сакаат сексот да трае подолго

состојки:

Кантарионот ја намалува контракцијата на мускулот одговорен за ерекцијата
Овесот ја намалува чувствителноста на нервите
Пеперминт (гел) и ментол (Марамчиња) имаат вкочанет ефект што ги намалува сензациите на пенисот

Користење:

Добро протресете пред употреба. Испрскајте 2 до 5 пати (= 1 до 2 ml) на пенисот. Нанесете околу 5 минути пред пенетрација. Лесно масирајте го пенисот, фокусирајќи се на главата која е најчувствителната област. Можното заматување на течноста не го намалува ефектот.
Пред редовно користење на спрејот, нанесете мала количина на подлактицата. Ако се појави алергиска реакција, прекинете ја употребата. Да се чува на ладно суво место. Се чува вон дофат на деца.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Maxi Control – Delay Спреј 15мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Maxi Control – Delay Спреј 15мл
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top