Maxi Control – Delay Гел

1499 ден

Карактеристики:

  • Гел за одложување на ерекција
  • Дерматолошки тестирано
  • Долготрајно дејство
  • Безбедно за употреба со латекс кондоми
  • Без вкус, Безбоен и без мирис
  • 60 мл
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: D-229398 Категорија
Сигурно плаќање
Maxi Control – Delay Гел

Кој треба да користи Maxi Control – Delay Гел?

Мажи со проблеми со предвремена ејакулација, но и мажи кои сакаат сексот да трае подолго.

Состојки и ефекти:

Кантарионот ја намалува контракцијата на мускулот одговорен за ерекцијата
Овесот ја намалува чувствителноста на нервите
Пеперминт  и ментол имаат вкочанувачки ефект што ги намалува сензациите на пенисот

Користење:

Нанесете околу 5 минути пред пенетрација. Лесно масирајте го пенисот, фокусирајќи се на главата која е најчувствителната област.
Пред редовно користење на гелот, нанесете мала количина на подлактицата. Ако се појави алергиска реакција, прекинете ја употребата. Да се чува на ладно суво место. Се чува вон дофат на деца.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Maxi Control – Delay Гел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Scroll to Top