Maxi Control – Delay Gel 60 ML

1499 ден

Карактеристики:

  • Гел за одложување на ерекција
  • Дерматолошки тестирано
  • Долготрајно дејство
  • Безбедно за употреба со латекс кондоми
  • Без вкус, Безбоен и без мирис
  • 60 мл
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-229398 Категорија
Сигурно плаќање
Maxi Control – Delay Gel 60 ML

За кого?

Мажи со проблеми со предвремена ејакулација Мажи кои сакаат сексот да трае подолго

состојки:

Кантарионот ја намалува контракцијата на мускулот одговорен за ерекцијата
Овесот ја намалува чувствителноста на нервите
Пеперминт (гел) и ментол (Марамчиња) имаат вкочанет ефект што ги намалува сензациите на пенисот

Користење:

Нанесете околу 5 минути пред пенетрација. Лесно масирајте го пенисот, фокусирајќи се на главата која е најчувствителната област.
Пред редовно користење на марамчето, нанесете мала количина на подлактицата. Ако се појави алергиска реакција, прекинете ја употребата. Да се чува на ладно суво место. Се чува вон дофат на деца.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Maxi Control – Delay Gel 60 ML”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Maxi Control – Delay Gel 60 ML
1499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top