-25%

Тепалка со врвка

590 ден

Карактеристики:

  • Рачно изработено лопатка од вештачка кожа
  • Димензии 31.5 см х 8 см х 4.5 см
  • Еротски изглед со црвена врвка
  • Рачно зашиена од двете страни
  • Дизајниран за парови
  • Таг за нишање
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: WP11002 Категорија
Сигурно плаќање
Тепалка со врвка

Совршен за BDSM  во спалната соба, играње улоги и игри со врзување и  удирање.

Удрете ги, смирете ги и галете ги вашите љубовници за да изградите возбуда и да продолжите со кратки остри удирања за да предизвикате морници низ целото нивно тело.

Оваа тепалка е специјално дизајнирана за оние кои сакаат да експериментираат со ропството или BDSM за прв пат.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тепалка со врвка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Тепалка со врвка
590 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top