Avanua – Melek Корсет

2,599 ден

Карактеристики:

  • Достапни големини: S/M, и L/XL
  • Супер квалитетни материјали безбедни за кожата.
  • Содржи материјали сертифицирани од Oeko-Tex.
  • За правилно зачувување се препорачува перење со програми за деликатна облека, да не се суши во сушална и да не се пегла.
  • Состав: 75% полиестер, 15% полиамид, 10% еластин.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: 5901721606036 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Avanua – Melek Корсет

Колекцијата Авануа ви ја претставува линијата на Melek. Со овој црн комплет можете да уживате како никогаш во ноќ на страст со чувство на елегантно и секси.

Секси, сензуално и пикантно. Овoј корсет ги подобрува вашите облини и ќе се чувствувате посекси од кога било. Со прекрасни секси прерамки. Транспарентно од позади.

Прекрасен корсет со чипкасти детали и црна врвка за врузување која дава дополнителна страст на корсетот.

Направени и дизајнирани во Европа со најстроги и највисоки стандарди за постигнување исклучителен квалитет.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

L/XL, S/M

Brand

Avanua

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Avanua – Melek Корсет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Avanua – Melek Корсет
Scroll to Top